بیانیه حریم شخصی

بیانیه حریم شخصی

   حریم شخصی شما مراجعه‌کننده محترم به پورتال اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان قم برای ما محترم شمرده می‌شود.

حفاظت بیشتر از حریم خصوصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیتهای جاری می‌سازد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از این سایت از جانب شما دریافت می‌شود.

در این بیانیه که آن رابیانیه حریم شخصیمی‌نامیم:

  • منظور از ” ما / شرکت” اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان قم است.
  • مخاطب تمام افرادی هستند که به وب سایت/پورتال ما مراجعه کرده و یا از خدمات ارایه شده در وب‌سایت/پورتال ما استفاده می‌نماید.
  • این اداره کل براساس ماده ۷ تصویب‌نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ ۲۸/۱۲/۱۳۹۵ خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وب‌سایت/پورتال خود دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارایه خدمات کفایت می‌کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قراردادنن آن به دیگران خودداری می‌نماید.
  • برخی از اطلاعات در هنگام بازدید از صفحات وب‌سایت و یا ثبت نظرها و ارتباط با ما، ثبت می‌شوند. اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات ومحتوای سایت مورد استفاده قرار می‌‌گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا موسسه دیگری در میان نخواهیم گذاشت.
  • این سایت جهت جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف کوکی استفاده  می‌کند. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است که معمولاً بر روی دیسک سخت و یا در مواردی بر روی حافظه موقت کامپیوتر شما از جانب سرویس‌دهنده  نوشته می‌شود. از آنجائیکه کوکی‌ها فاقد هرگونه داده‌ای جهت اجرای فرامین و کدهای کامپیوتری است، ناقل ویروسهای کامپیوتری نیست و بنابراین نمی‌تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد. همچنین کوکی به کارگرفته شده در این سایت قابلیت کشف و ثبت نشانی پست الکترونیکی شما را ندارد.
  • همچنین برای تبادل امن اطلاعات از پروتکل HTTPS (Hypertext Transfer Protocol secure) استفاده می‌شود. HTTPS شامل یک ارتباط بر روی پروتکل انتقال ابرمتن است که توسط امنیت لایه انتقال رمزگذاری می‌شود. مهمترین اهداف استفاده از HTTPS اصالت‌سنجی وبگاه، حفاظت از حریم خصوصی و یکپارچگی داده‌های انتقالی است.
  • توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامیکه پیام و یا نظری ارسال می‌کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده‌های احتمالی و ارسال پیام ناخواسته از سوی دیگران شود.
  • در پایان خاطرنشان می‌سازد، این بیانیه حفظ حریم شخصی در مورد نحوه جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات توسط وب‌سایت /پورتال‌هایی که اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان قم کنترلی بر روی آنها ندارد، صدق نمی‌کند. اگر از یک وب‌سایت که ما به آن اشاره کرده‌ایم و یا به آن پیوند (لینک) داده‌ایم، بازدید می‌کنید، بیانیه حفظ حریم شخصی همان وب‌سایت را، قبل از ارایه اطلاعات به آن، مطالعه نمایید.
  • با توجه به امکان تغییر قوانین و یا خط مشی فعالیت شرکت، حق ایجاد تغییر در این بیانیه برای ما محفوظ است.